Mayıs 21, 2024

Neden Plise Perde Yaptırmalıyım?

0

Özellikle Cam Balkon Perdesi olarak bilinen Plise Perde, aslında çok daha fazla alanda kolayca kullanılabilmekte. Aslında Plise perde kullanım alanları hayalleriniz ile sınırlı desek yeridir.

Plise perde perde piyasasındaki en özel üründür. 4 adet ayağının bağlandığı hemen hemen her yere uygulanır. Kullanımı kolay ve pratiktir. Temizliği çok rahat yapılır. Kolay kir tutmaz.

Bir müşterimiz mutfak dolap kapaklarını sökerek onların yerine plise perde uyguladı. Diğer bir müşterimiz çocuk odasında duvara plise perdeye çocuğunun resmini baskı yaptırıp, duvar kısmına çocuğunun resimlerine koyma çeklinde uygulama yaptırmıştı. Yine bir firma müşterimiz duvarda proje çizim tahtası üzerine yaptığı uygulamada, plise perdeye  firma ismi logosu baskı yaptırıp, kapandığında proje çizim tahtası görülüyor, açıldığında proje çizim tahtası kapanıyor, firma logo ve ismi görünüyordu. Plise perde uygulama alanları hayalleriniz ile sınırlıdır derken aslında bunlar gibi uygulamalardan bahsediyoruz.

Plise perde katlanmış kumaştan üretilen, oldukça işlevsel bir perdedir. Her cam için ayrı ayrı monte edilen ve birbirinden bağımsız şekilde hareket kabiliyetine sahip olan bu model hayatınızı kolaylaştırır.

Evinizde normal kumaşlardan üretilen perdelerdeki karmaşayı ortadan kaldırır. Normal perdelerde temizlik için perdeleri raylardan çıkartıp makinede yıkarsınız. sonrasında kurutur ve ütüler, takmak içinde çaba sarfedersiniz. Oysa Plise Perde sistemlerinde bu durum yoktur. Hafif nemli bir bezle silebilir, yada 4 ayaktaki ip kilitlerini çekerek çıkarır kolayca yıkarsınız. Sallayarak üstünde kalan nemi atar yerine takarsınız ve 2 saat katlı durumda tutup kullanmaya devam edersiniz.

Plise perdeler katlanır kumaşlardan üretildiği için çok az alan kaplar. Uygulandığı yerde kaba bir görüntü yaratmaz.

Yukarıdan aşağı, aşağıdan yukarı kullanıldığı için bu sistemde alanında tektir. İki türlü hareket sadece plise perdelerde mevcuttur. Bu çalışma sistemi ile size kolaylık, rahatlık sağlar. Ayrıca her cama ayrı uygulandığından dilediğiniz camdaki perdeyi açıp, dilediğiniz camdaki perdeyi kapalı tutabilirsiniz. Camınıza taktığınız plise perdeyi komple açmak istemediğinizde üstten aşağı doğru dilediğiniz yere kadar indirip içeri aydınlatır, sizde rahatça evinizde istediğinizi güneşe maruz kalmadan yapabilirsiniz.

Plise perdeleri siz kendinizde takabilirsiniz. Diğer tüm perde çeşitlerinin aksine plise perdelerin montajı çok kolaydır. Ölçüsünü verdiğiniz plise perdelerin imalatını yapıyor ve siz kullanıcılarımıza kargo ile (anlaşmalı yurtiçi kargo firması ile çok uygun fiyata) içinde montaj vidaları, ayak aparatları koyularak paketlenerek yolluyoruz. Montajı kendiniz yaptığınızda %50 ye yakın montaj ücretini vermemiş olursunuz.

Plise perdelerde renk seçeneği çok fazladır. Style Perde olarak stoğumuzda 58 çeşit perde mevcut. Bunun yanında istediğiniz renk ve desende baskı yapabiliyoruz.

Plise perde ihtiyaçlarınız için bizi mutlaka arayın. Bir çözümümüz mutlaka vardır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir