Nisan 20, 2024

Gece/Gündüz, İkili Çalışır Plise Perde

0

Tül ve güneşliğin tek mekanizma üzerinde kullanımını kolaylaştıran gece ve gündüz plise perde kullanımı normal plise perde sistemi ile aynıdır. Gece ve gündüz plise perde türünde iki farklı perdeyi de aynı anda kullanma olanağı sağlamaktadır. Aynı anda kullanılan tül ve güneşlik sistemi hayatınızı da oldukça kolaylaştırmaktadır.

Gece ve gündüz plise perde sisteminde isterseniz tül kısmını sonuna kadar açıp kullanabilir veya güneşlik kısmını sonuna kadar açıp kullanabilirsiniz. Dilerseniz tül kısmını yarıya kadar açıp güneşlik kısmı ile de diğer yarısına kadar açabilirsiniz. Böylece mahremiyet konusunda %100 güven sağlar.

Gece ve gündüz plise perde sisteminde tül kısmını ayrı renk, güneşlik kısmını ise ayrı renklerde yaptırabilirsiniz. Modern görünümünün yanında şık tasarımı ile ön plana çıkan gece ve gündüz plise perde sistemi evinize ayrı bir hava katmaktadır.

Gece gündüz plise perde ölçüsü alınırken normal plise perde ölçüsü aldığınız gibi almanız gerek. Extra pay düşme yada ekleme yapılmaz.

Fiyat olarak normal plise perde ye göre fiyatı farklıdır. Seçilen iki perde modeli ayrı ayrı hesaplanarak fiyat çıkarılır.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir