Mayıs 21, 2024

Gece Gündüz / Çiftli Çalışır Plise Perde

0

Yaşam alanlarınızı kolaylaştırmak adına tasarlanmış plise perde sisteminin bir çeşididir. Polyester kumaş ile iki farklı perdenin tek bir ip mekanizması üzerine karartma ve tül modeli ile oluşan perde modelidir.

Tül ve güneşliğin tek mekanizma üzerinde kullanımını kolaylaştıran gece ve gündüz plise perde kullanımı normal plise perde sistemi ile aynıdır. Gece ve gündüz plise perde türünde iki farklı perdeyide aynı anda kullanma olanağı sağlamaktadır.

Aynı anda kullanılan tül ve güneşlik sistemi hayatınızı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Gece ve gündüz plise perde sisteminde isterseniz tül kısmını sonuna kadar açıp kullanabilir veya güneşlik kısmını sonuna kadar açıp kullanabilirsiniz. Dilerseniz ise tül kısmını yarıya kadar açıp güneşlik kısmı ile de diğer yarısına kadar açabilirsiniz. Böylece mahremiyet konusunda %100 güven sağlar.

Gece ve gündüz plise perde sisteminde tül kısmını ayrı renk, güneşlik kısmını ise ayrı renklerde yaptırabilirsiniz. Modern görünümünün yanında şık tasarımı ile ön plana çıkan gece ve gündüz plise perde sistemi evinize ayrı bir hava katmaktadır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir